GIANT ARX 16 - Grenadine

Problém spousty dětských kol na trhu je příliš vysoká hmotnost, která je způsobena levnějšími (a tím i těžšími) materiály. Dětská kola Giant ARX jsou naopak postavena tak, aby byla co nejlehčí – díky tomu je pak jízda na kole pro děti snadná, bezpečná a zábavná.

Momentálně nedostupné
Kód: 2204039310
Značka: Giant
9 899 Kč –19 % 7 999 Kč
Kategorie: Dětská kola
Kola: chlapecká, dívčí
Velikost: 16" (cca 4 - 6 let)
detske kolo giant arx 16 2022 grenadine
9 899 Kč –19 %

Problém spousty dětských kol na trhu je příliš vysoká hmotnost, která je způsobena levnějšími (a tím i těžšími) materiály. Dětská kola Giant ARX jsou naopak postavena tak, aby byla co nejlehčí – díky tomu je pak jízda na kole pro děti snadná, bezpečná a zábavná.

Základem kol ARX je kvalitní hliníkový rám ALUXX a hliníková vidlice. Vidlice zde není odpružená, a to nejen kvůli úspoře hmotnosti, ale také z toho důvodu, že u takto malých dětských kol nemá odpružená vidlice příliš velké opodstatnění - vaše děti ji ocení až v pozdějším věku, kdy už budou jezdit na plnohodnotném horském kole.

Geometrie rámu je navržena tak, že střed je níže, aby i těžiště bylo nižší, což přináší vyšší stabilitu kola. Modely ARX jsou osazeny kvalitními (a lehkými) komponenty, které jsou navržené speciálně pro dětská kola.

Zmínit bychom měli lehce ovladatelné ráfkové brzdy typu V-brake, přesné řazení Shimano Altus a přehazovačku s chráničem (model ARX 16 má pouze volnoběžku bez přehazovačky), hliníkové ráfky a náboje kol nebo pláště s optimálním vzorkem a šířkou 1.5". Z šesti barevných provedení pro každou velikost si určitě vybere i vaše dítě!

Hlavní přednosti:

Nízká hmotnost
Naše dětská kola ARX jsou postavena tak, aby byla co nejlehčí. Nízká hmotnost je u dětských kol velmi důležitá, aby jízda na kole byla pro děti snadná, bezpečná a zábavná.

Kvalitní dětské komponenty
Modely ARX jsou osazeny kvalitními (a lehkými) komponenty, které jsou navržené speciálně pro dětská kola. Díky lehce ovladatelným ráfkovým brzdám typu V-brake pro děti nebude žádný problém bezpečně zabrzdit.

Více barevných variant
Moc dobře víme, že děti jsou často velmi náročné i na vzhled jejich kola. A proto nabízíme model ARX 16 v několika barevných variantách, aby si děti mohli vybrat takovou barvu, která se jim opravdu líbí.

Kompletní specifikace:

Velikost: 16"
Rám: ALUXX Aluminum
Vidlice: alloy
Řídítka: Giant Youth, 480 mm šířka, 50 mm zvýšení
Představec: ocelový
Sedlovka: alloy, 27,2 mm
Sedlo: Giant Grow Technology
Brzdy: alloy, typ V-brake (přední i zadní)
Brzdové páky: alloy, junior MTB
Kazeta: 18 zubů
Řetěz: KMC C410
Kliky: alloy, převodník 28 zubů
Středové složení: sealed cartridge
Ráfky: Giant Kids 16", alloy
Náboje: alloy, 20 děr
Dráty: nerez ocel
Pláště: Innova IA-2084, 16x1.5
Kryt řetězu
Hmotnost 6,9 kg (váženo)

Zpět do obchodu