Defy Advanced 1

Vysoký komfort

Modely Defy jsou postaveny na rámech, u kterých je důležitým faktorem vysoký komfort. Pomáhají k tomu především ploché a pomněrně tenké sedlové vzpěry a karbonová sedlovka D-Fuse ve tvaru D, která umožňuje mírné „pružení“ a pomáhá tak tlumit vibrace. Na stejném principu jsou založena také řídítka D-Fuse, která mírně pruží ve směru dolů, zatímco nahoru poskytují vysokou tuhost. K vyššímu pohodlí přispívají také širší bezdušové pláště v rozměru 700x32c (v rámu je prostor až na 35c).

Varianta
Momentálně nedostupné
Kód: 2100062107
Značka: Giant
67 999 Kč –7 % 62 999 Kč
Kategorie: Silniční kola
MY21DefyADV1 ColorACarbon
67 999 Kč –7 %

Ve srovnání se závodně laděnou řadou TCR mají modely Defy mírně prodloužený rozvor a nepatrně zvýšenou hlavovou trubku, a to pro pohodlný vytrvalostní posed. Vyšší komfort zajišťují také ploché a poměrně tenké sedlové vzpěry na zadní stavbě a karbonová sedlovka Giant D-Fuse ve tvaru D, která pomáhá tlumit vibrace díky tomu, že mírně „pruží“. Na stejném principu jako sedlovka jsou založena také hliníková řídítka Giant Contact SL D-Fuse, která mírně pruží ve směru dolů, zatímco ve směru nahoru poskytují vysokou tuhost. Oba nabízené modely Defy Advanced mají celokarbonovou vidlici (tedy i sloupek je karbonový) a hydraulické kotoučové brzdy, které poskytují vyšší účinnost a lepší dávkování brzdné síly než brzdy ráfkové, a to i na mokrém povrchu. Samozřejmostí jsou 12mm pevné osy, které zajišťují potřebnou tuhost, a moderní ploché brzdové úchyty flat-mount pro dokonalou integraci brzdových třmenů. Oba modely mají kvalitní hliníková kola Giant P-R2 Disc a na nich pláště Giant Gavia Fondo 1 v rozměru 700x32c (v rámu je prostor až na 35c). Pláště jsou navíc bezdušové, a to pro snížení rizika defektu a současně lepší jízdní vlastnosti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení