CAMELBAK Crux Reservoir 2L

Nejnovější generace odlehčeného rezervoáru Camelbak s rozšířeným otvorem, systémem Quick Link a packami, které drží tvar při vysoušení.

Snadné plnění - Vodní vak CamelBak® s velkým otvorem a rychlospojkou trubice usnadňuje plnění. Rychlospojka umožňuje rychle vyjmout rezervoár z batohu a ponechat trubici uchycenou k popruhu. Do vody lze přidat i led.

Snadné pití - Velký ventil Big Bitem umožňuje snadné a rychlé pití. Prostě skousněte a pijte. Je vyroben z lékařského silikonu a nemá žádné pohyblivé součásti, které by se mohly rozbít.

Bez příchuti - Několikavrstvá trubice PureFlow uchovává vodu čerstvou na úrovni prodávané pitné vody bez příchuti plastu.

Snadné čištění - Technologie HydroGuard Anti Microbial likviduje 99% běžných bakterií a plísní pomocí iontů stříbra umístěných ve vnitřní povrchové vrstvě plastu vodního vaku a trubice. Otvor vodního vaku CamelBak. Antidote a průměru 9cm usnadňuje nejen jeho plnění, ale i čištění.

Vodní vak je možno vytříti zevnitř. 100% Free of BPA and BPS.

Skladem
Kód: 1228401002
Značka: CAMELBAK
999 Kč –20 % 799 Kč
Kategorie: Hydratační batohy
camelbak crux reservoir 2l
999 Kč –20 %

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení