XTC JR 1 24

Děti často chtějí přesně to, co mají dospěláci. Pokud tedy i váš malý biker touží po horském kole jako máte vy, máme pro něj juniorské XTC inspirované našimi závodními modely. Uvidíte sami, jak bude vaše dítě nadšené, až se bude prohánět po lese na XTC Jr. 24!

Juniorská horská kola Giant XTC Jr. 24 jsou navržená tak, aby jízda na nich byla pohodlná, zábavná a maximálně bezpečná. Naším cílem je, aby první zážitky vašich dětí z jízdy v terénu byly co nejpříjemnější. V modelové řadě XTC Jr. 24 je na výběr ze tří modelů – XTC Jr. Disc 24, XTC Jr. 24 a XTC Jr. 24 Lite. Všechny tři modely jsou postaveny na kvalitních a lehkých hliníkových rámech ALUXX, které si vyrábíme sami v naší vlastní továrně. XTC Jr. Disc 24 má mechanické kotoučové brzdy a odpruženou vidlici se zdvihem 50 mm. Model XTC Jr. 24, který je také osazen odpruženou vidlicí, má místo kotoučových brzd ráfkové brzdy typu V-brake. A třetí varianta XTC Jr. 24 Lite má místo odpružené vidlice pevnou vidlici, brzdy jdou zde ráfkové typu V-brake. Společné pro všechny tři modely je snadno ovladatelné otočné řazení Shimano RevoShift, přehazovačka Shimano Tourney nebo pláště Giant Junior Sport v šířce 2,1“ a s hrubším vzorkem, který dětem poskytne jistotu v terénu, ale zároveň dobře pojede i po hladkém povrchu.

Skladem
Kód: 90063320
Značka: Giant
10 499 Kč –30 % 7 399 Kč
Kategorie: Dětská kola
Kola: chlapecká
Velikost: 24" (cca 8 - 10 let)
giant xtc jr 1 24 m19 grey neon red black
10 499 Kč –30 %

Lehký hliníkový rám ALUXX

Hliníkové rámy ALUXX vyrábíme z osvědčené a velmi rozšířené slitiny 6061, která nabízí optimální poměr pevnosti a hmotnosti. Výroba probíhá v naší vlastní továrně, takže nad celým výrobním procesem máme maximální možnou kontrolu.

Pohodlná a bezpečná jízda

Geometrie kol řady XTC Jr. je navržena tak, aby kola byla skvěle ovladatelná a jízda na nich maximálně pohodlná, zábavná a samozřejmě také bezpečná.

Vhodné komponenty

Dětská kola XTC Jr. 24 jsou osazena komponenty vhodnými pro děti, jako je například otočné řazení, snadno ovladatelné brzdové páčky nebo pohodlné sedlo. Bezpečnou jízdu i mimo hladké cesty zajistí pláště s hrubším vzorkem.

Zpět do obchodu