Servis kola

Servis kola

 • Autopumpy

  Autopumpy

  Co by byli pneumatiky bez vzduchu? Nabízíme Vám kvalitní pumpy za dobré ceny.
 • Dílenské nářadí pro servis jízdních kol

  Dílenské nářadí

  Nabízíme nářadí pro každého. Od zkušených mechaniků až po běžné jezdce. Najdete zde celou řadu dílenských nástrojů, stejně jako ultrasilné profi nářadí. Ať už jsou to profesionální kleště, klíče nebo montpáky, s našim nářadím budete mít kolo v pořádku před každou jízdou.
 • Montážní stojany pro servis jízdních kol

  Montážní stojany

  Udržet si kolo v nejlepší kondici nebylo nikdy tak snadné. Připevněte své kolo na jeden z našich stojanů a budete mít volné ruce pro provádění všech druhů kontrol, čištění nebo oprav. Stabilní konstrukce, různé způsoby upnutí kola a nastavitelnost umožňují dostat se ke kolu z jakéhokoli úhlu.
 • Ochranné prostředky pro jízdní kola

  Údržba kola

  Ať již jezdíte jednou za měsíc nebo každý den, běžná údržba se vyplatí. Odměnou vám bude lehčí šlapání, přesnější řazení a více radosti z jízdy. Dojedete dále, pojedete rychleji a jízdu si více užijete. Rutinní údržba kola je snadná, rychlá a vlastně může být zábavná.
 • Uskladnění jízdního kola

  Uskladnění kola

  V této kategorii nabízíme doplňky pro uskladnění kola doma, v garáži atp. Vybírat lze z držáků k zavěšení kola na stěnu, na strop nebo stojanů na postavení kola na zem. Najdete zde také plachtu na zakrytí kola např. na balkoně.