Testovací centrumTestovací program naší prodejny je určen každému, kdo má zájem o konkrétní zboží z naší nabídky, ale není si zcela jist, jestli právě toto je to pravé. Přijďte, vyzkoušejte a sami uvidíte!

Podmínky testovacího centra

  • Pokud jste se rozhodli pro některý z modelů, zavolejte nám a kolo si zarezervujte. Budete potřebovat dva doklady (občanský průkaz a jako druhý doklad třeba řidičský průkaz nebo kartu pojišťovny) a dále pak polovinu ceny produktu v hotovosti, jako vratnou zálohu. Při převzetí kola s vámi sepíšeme výpůjční smlouvu, nastavíme kolo na vaši váhu a provozní požadavky. Kolo je možné zapůjčit si i na celý víkend.
  • Za vypůjčení kola účtujeme 800 Kč na den, za víkend 1200 Kč. Pokud si následně do jednoho měsíce objednáte v naší prodejně kolo v MOC nad 15000 Kč, půjčovné vám vrátíme.
  • Zapůjčené produkty vracejte čisté, nepoškozené. Firma JIRAPO s.r.o. si vyhrazuje právo v případě poškození zapůjčené věci požadovat přiměřenou úhradu škody.

Kontakt

Pro objednání do Testovacího Programu volejte na 326 702 015 nebo napište. (mailový formulář: jméno, telefon, e-mail, co chcete testovat, od-do/datum.)

OMLOUVÁME SE!

Zde zatím nejsou žádné produkty.

 

Toto oddělení pro Vás připravujeme.
Děkujeme za pochopení.