Servis kol

Servis jizdnich kol

Kvalitní servis je základem každé cyklistické prodejny. Pokud si u nás zakoupíte kolo, budeme se vám o něj také starat. Máme profesionální a pečlivý tým. Používáme kvalitní nářadí značky Park Tool a technickou myčku.

Zcela běžné je garanční seřízení po prvním měsíci užívání kola. Jedná se o doladění a kontrolu stavu . Tento servisní úkon je pro kola zakoupená v našem obchodě zdarma.

V našem servisu ovšem provádíme opravy kol všech značek. Nemusíte koupit kolo u nás a přesto můžete k nám na servis. Nemusíte také předem volat. Náš servis disponuje 100 m2 a tak není problém kola do servisu přijmout a na opravu nebudete ani dlouho čekat.

Další naší službou je standardní servis – kompletní kontrola, vyčištění a promazání všech funkčních částí kola, seřízení a případná výměna opotřebených, či poškozených dílů. Tento servis je velmi důležitý pro zachování dobré funkce a bezpečnosti kola.

Doporučujeme servisní prohlídku absolvovat alespoň jednou ročně. Nejvhodnější dobou jsou měsíce mimo cyklistickou sezónu, nejlépe ve chvíli, kdy přestanete jezdit. Když uložíte kolo k zimnímu spánku vyčištěné a promazané, ušetříte nemalé prostředky za díly, které by jinak zrezavěly a na jaře by nezbylo nic jiného, než je vyměnit.