Na běžky

Na běžky

 • softshelove bundy na bezky

  Softshelové bundy

  Softshellové bundy na běžky z naší nabídky  jsou 100% větruvzdorné a prodyšné. Pro opravdu aktivní sportovce máme i modely s odvětranými zády vyrobené laserovou technologií.
 • softshelove kalhoty na bezky

  Softshelové kalhoty

  Kalhoty na běžky mají v přední části použit čtyřsměrně pružný membránový materiál, který je výborně poddajný. Zadní díl je opět z odvětraného materiálu.
 • thermo mikiny

  Mikiny

  Mikiny jsou takzvanou druhou vrstvou oblečení na běžky. Různé druhy termo mikin - s krátkým zipem, dlouhým zipem ... - jsou vyrobeny z funkčních materiálů, které jsou rychleschnoucí a výborně odvádí pot od těla.
 • rukavice na bezky

  Rukavice

  Pokles teploty negativně ovlivňuje naši fyzickou výkonnost. Prsty jsou výrazně exponované části těla, pokud jde o pokles teploty pokožky ve studených povětrnostních podmínkách. Rukavice z naší nabídky jsou teplé, neprofouknou, odolovájí vlhku a mají nesmekavé dlaně a citlivý úchop.
 • cepice a nakrcniky

  Čepice a nákrčníky

  Máme čepice na běžky v mnoha barevných kombinacích a v různých střizích. Zvolit můžete teplejší čepice do mrazu nebo pro rekreační běžkaření nebo elastické tenké modely s dobrým odvodem potu. Máme i čepice s Windstopperem.
 • spodni funkcni pradlo na bezky

  Funkční prádlo

  Funkční prádlo dokáže díky speciálnímu tvaru svých vláken odvádět vlhkost od těla a udrží Vás tak v suchu. V zimě navíc volíme prádlo s termoizolačními vlastnostmi, které brání úniku tepla a hřeje.

Jaké oblečení na běžky?

V oblečení na běžky u nás najdete převážně výrobky české firmy Silvini. Funkční materiály, zajímavé střihové provedení výrobků a hlavně neotřelý design to je SILVINI, značka pro celou rodinu. Celá kolekce je navržena tak, aby se mohla kombinovat z různých produktových řad v jedné barevné škále. Kolekce je propojena zajímavým asymetrickým designem a ochrannými reflexními prvky. 

Poradíme Vám s výběrem produktů vhodných pro vaši potřebu.

U oblečení na sport se nevyplatí šetřit, nikdy se neorientujte jen podle ceny. Nabízíme Vám kolekci, která je velmi kvalitní a funkční, ale za rozumné ceny.