Obchodní podmínky

Dodací podmínky

Zboží zasíláme Českou poštou nebo dopravní službou Radiálka následující den po obdržení Vaší objednávky. O případném zpoždění dodávky nebo vyprodání zboží budete informováni.

U objednávek s vyšší hodnotou může dodavatel resp. prodávající e-mailem či telefonicky ověřit pravost (či správnost obsahu) objednávky před jejím odesláním.
O expedici objednávky budete informováni e-mailem.

 

Způsob dopravy a platební metody

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty nebo dopravní služby Radiálka. V případě dopravy na dobírku zaplatíte peníze za zboží až při jeho převzetí. Zboží je možné zaplatit i předem převodem na bankovní účet u FIO banky číslo 2500106791/2010 – jako variabilní symbol je nutné uvést číslo objednávky (v tomto případě odesíláme zboží až po připsání platby na účet). Způsob dopravy a platby si volíte při vyplňování objednávky.
Při doručení zboží Českou poštou je účtován expediční poplatek (poštovné a balné) 100,- Kč v případě dobírky, u platby předem převodem na účet jsou zasílací náklady Kč 75,-.
Při doručení zboží dopravní službou Radiálka zaplatíte 143,- Kč v případě dobírky nebo 95,- Kč při převodu na účet.


U zásilek, kde hodnota zboží přesáhne Kč 3000,- je doručení zdarma. Není účtováno žádné poštovné ani balné.
Zásilky, které nám jsou vráceny jako nevyzvednuté, zasíláme znovu pouze na Vaše vyžádání.

Záruka vrácení peněz

U nás nic neriskujete. Pokud vyberete nevhodný výrobek (materiál, velikost,...), máte možnost jeho vrácení do 14 dnů od doručení. V tomto případě odešlete e-mail na adresu jirapocyklosport@gmail.com v následujícím znění: "Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne: DD.MM.RRRR, č.: (číslo objednávky) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na adresu, popř. účet (číslo účtu). Důvod: (špatná velikost, nevhodný materiál,...)". Chtete-li vrátit pouze část zásilky, pak zde ještě uveďte název vraceného výrobku a kód (je uvedeno v dodacím listu). Zboží zasílejte poštou s dodacím listem a vyplněným lístkem na vrácení zboží (příloha dodacího listu - ke stažení ZDE).  na adresu: JIRAPO s.r.o., Na Radouči 1458, 293 01 Mladá Boleslav.
Zboží musí být neporušené bez známek používání, originálně zabalené vč. originálního značení (visačky, štítky,....).
Peníze odešleme do 10-ti dnů od obdržení vrácené zásilky.

Výměna zboží

V případě, že jste obdržel/-la v důsledku nesprávného výběru výrobek, který Vám nevyhovuje svou velikostí nebo střihem, zašleme jinou Vámi vybranou velikost nebo jiný výrobek, který si z naší nabídky vyberete. Účtováno Vám bude poštovné a balné.
V případě, že žádáte o výměnu zboží nebo vrácení peněz, zašlete nám výrobek zpět bez známek užívání, nepoškozený, v původním obalu spolu s dodacím listem a vyplněným lístkem na vrácení zboží (příloha dodacího listu - ke stažení zde). Při zasílání výrobků zpět zvolte, prosím, vhodný obal, aby při přepravě nebyl výrobek poškozen nebo pomačkán. Zboží poškozené při přepravě v důsledku volby nevhodného obalu nelze vyměnit nebo za takové zboží žádat vrácení peněz.
Záruka vrácení peněz a výměny zboží platí jen pro nepoškozené a nepoužité zboží! Objednané oblečení si zkoušejte na spodní prádlo.


Storno objednávky ze strany prodávajícího
Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu.

Ochrana osobních údajů
Veškeré osobní údaje, které jsou nám svěřené, nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazání emailem. Své údaje můžete také měnit po přihlášení se v sekci Můj profil.

Zrušení objednávky
Objednávku můžete stornovat emailem či telefonicky. Stačí uvést číslo objednávky a kontaktní údaj na Vás.