Jsme tu pro Vás

Název JIRAPO vznikl jako zkratka z počátečních slabik jmen majitelů - Jiřího a Radky Polnických. Možná už jste někdy zaslechli v souvislosti s cyklistickým sportem jména Jiří a Radek Polnický. Ano, je to jedna rodina a pokud děti obchod jednou převezmou, bude název nadále ok.

Náš tým

 • Ing. Jiří Polnický

  Ing. Jiří Polnický

  spolumajitel a vedoucí obchodu
   
  Sám v mladí závodil na kole. Později k cyklistice přivedl své syny. V prodejně je každý den. Pomůže Vám s výběrem kola a vyřeší technické problémy. Spolu se svou manželkou se stará o celkové fungování obchodu.
 • Ing. Radka Polnická

  Ing. Radka Polnická

  spolumajitelka a vedoucí obchodu

  Z prodejny si odskakuje za svou prací systémového analytika do Německa, ale každý pátek a sobotu ji najdete v prodejně. Její hlavní starostí je cyklistické a funkční oblečení. Je administrátorkou těchto stránek a e-shopu.
 • Martin Benda

  Martin Benda

  prodavač / mechanik
   
  Pro Martina jsou kola a všechno co s nimi souvisí velký koníček. Má velký přehled, příjemné vystupování a trpělivost. Umí také cyklistiku pěkně zachytit teleobjektivem.
 • Radek Polnický

  Radek Polnický

  syn majitelů, prodavač / mechanik

  Bývalí reprezentant ČR v cyklokrosu, několikanásobný Mistr ČR v cyklokrosu a vítěz Českého poháru v cyklokrosu - pracuje při studiu na vysoké škole na částečný úvazek
 • Jiří Polnický

  Jiří Polnický

  syn majitelů, prodavač / mechanik

  Reprezentant ČR na silnici a v cyklokrosu, bronzový medailista z Mistrovství 2012 na silnici v kategorii Elite, bronzový medailista z Mistrovství světa v cyklokrosu v kategorii junior - pomůže, když mu to čas dovolí
 • Jiří Kučera

  Jiří Kučera

  mechanik

  Jiří Kučera pracuje jako mechanik už 20 let. Na jeho práci se můžete spolehnout. Nic neošidí.
 • Markéta Tumlířová

  Miloš Polnický

  bratr majitele

  Díky Milošovi máme ve skladu vše perfektně srovnané a v obou prodejnách hezky čisto.
 • Václav Pelant

  Václav Pelant

  vynikající mechanik a kamarád

  Pomůže, když potřebujeme.

V největším obchodě v regionu najdete na 300 m2 výstavní plochy všechno co souvisí s cyklistikou - kola, tretry, cyklistické oblečení (ale i oblečení pro volný čas), funkční prádlo, camelbak, doplňky. Samozřejmostí je servis jízdních kol. Díky tomu, že prostory pro servis mají 130 m2, můžeme nabídnout také netradiční službu - uskladnění kol v zimních měsících.