ARX 20

Proč by lehká kola měli mít jen dospělí? Vždyť právě děti by měly jezdit na kole, které je nebude nijak omezovat příliš vysokou hmotností. A právě proto je tu modelová řada ARX zaměřená na co nejnižší hmotnost a naopak co největší zábavu z jízdy na kole.

Základem kol ARX je kvalitní hliníkový rám ALUXX a hliníková vidlice. Vidlice zde není odpružená, a to nejen kvůli úspoře hmotnosti, ale také z toho důvodu, že u takto malých dětských kol nemá odpružená vidlice příliš velké opodstatnění – vaše děti ji opravdu ocení až v pozdějším věku, kdy už budou jezdit na plnohodnotném horském kole. Geometrie rámu je navržena tak, že střed je níže, aby i těžiště bylo nižší, což přináší vyšší stabilitu kola. Docílit nízké hmotnosti celého kola se nám podařilo také kvalitními (a lehkými) komponenty, které jsou navržené speciálně pro dětská kola.

Zmínit bychom měli:

  • lehce ovladatelné ráfkové brzdy typu V-brake
  • přesné řazení Shimano Altus a přehazovačku s chráničem
  • hliníkové ráfky a náboje kol
  • a pláště s optimálním vzorkem a šířkou 1,5“
Skladem
Kód: 2104040510
Značka: Giant
12 499 Kč –20 % 9 999 Kč
Kategorie: Dětská kola
Kola: chlapecká
Velikost: 20" (cca 6 - 8 let)
arx20 neongreen
12 499 Kč –20 %

Hlavní přednosti

Nízká hmotnost

Naše dětská kola ARX jsou postavena tak, aby byla co nejlehčí. Nízká hmotnost je u dětských kol velmi důležitá, aby jízda na kole byla pro děti snadná, bezpečná a zábavná.

Kvalitní dětské komponenty

Modely ARX jsou osazeny kvalitními (a lehkými) komponenty, které jsou navržené speciálně pro dětská kola. Pro děti tak nebude žádný problém řadit rychlosti na přehazovačce nebo bezpečně brzdit pomocí lehce ovladatelných ráfkových brzd typu V-brake.

Více barvených variant

Moc dobře víme, že děti jsou často velmi náročné i na vzhled jejich kola. A proto nabízíme model ARX 20 v několika barevných variantách, aby si děti mohly vybrat takovou barvu, která se jim opravdu líbí.

Zpět do obchodu